Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus
im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach
Zembrzyce 503, 34-210 Zembrzyce
(N 49°46’53” E 19°36’15”)
+48 33 874 41 86
+48 734 165 929
recepcja@totus-tuus.com.pl
Profil na Facebook
Recepcja czynna
Od poniedziałku do piątku: od 8:30 – 16:30
W sobotę: od 9:00 – 13:00
W niedziele i święta: nieczynna
W pozostałych godzinach, prosimy o kontakt mailowy
Obsługa posługuje się językiem angielskim

Dane do przelewu
Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus
im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach
Zembrzyce 503, 34-210 Zembrzyce
NIP: 552 171 43 02

REGON: 040097847-00073
Bank PKO
60 1020 1433 0000 1302 0117 4069
Przelewy zagraniczne
IBAN: PL60 1020 1433 0000 1302 0117 4069
BIC/SWIFT: PKOPPLPW
Prosimy o zgłoszenie potrzeby wstawienia faktury przed dokonaniem przelewu!
Od 1 stycznia 2020 r., zgodnie z ustawą z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1520), sprzedawca będzie mógł wystawić nabywcy (podatnikowi VAT) fakturę do paragonu tylko jeśli paragon ten będzie zawierał NIP nabywcy. Za naruszenie tego przepisu sprzedawcy będzie groziła sankcja w wysokości 100% kwoty podatku wykazanego na tej fakturze.
Rezerwacje
Każda rezerwacja wstępna wymaga wysłania maila potwierdzającego rezerwację w ciągu 12h od jej dokonania.
Rezerwacja wstępna
Wstępną rezerwację dokonać można telefonicznie, bądź mailowo.
Potwierdzenie
Rezerwację wstępną należy potwierdzić w ciągu 12h poprzez wysłanie maila na adres e-mail: recepcja@totus-tuus.com.pl
Zaliczka
Zaliczka w wysokości 20% wpłacona powinna zostać do 5 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej.
Tytuł przelewu: Zadatek na poczet pobytu w Ośrodku Wypoczynkowo Rekolekcyjnym Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach w dniach … imię, nazwisko/od kogo, nr. telefonu/e-mail

Za datę wpływu zadatku uważa się dzień nadania przelewu.
Firmy i instytucje które zgłoszą potrzebę faktury prosimy o podanie numeru NIP.
Dodatkowe ustalenia
Dodatkowe ustalenia np. specyfikacja pokoi, czy indywidualne preferencje pobytu dokonywane powinny być drogą mailową pod adresem e-mail: recepcja@totus-tuus.com.pl
Karta pobytu
Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia karty pobytu. Pobierz
Faktura
W celu otrzymania faktury VAT dane potrzebne do faktury należy wysłać na adres e-mail: recepcja@totus-tuus.com.pl podając osobę wpłacającą, oraz termin pobytu. Faktura zostanie wysłana pocztą na wskazany adres. W przypadku faktur na firmy i instytucje niezbędne jest podanie numeru NIP podczas wpłacania zadatku.
Regulamin
Regulamin ośrodka dostępny tutaj.
Anulowanie rezerwacji
W przypadku anulowania rezerwacji Gość ponosi koszty w wysokości wpłaconego wcześniej zadatku . Gdyby z przyczyn niezależnych od ośrodka chcieli Państwo zrezygnować z rezerwacji po wcześniejszym zameldowaniu i uiszczeniu opłaty za nocleg, wówczas Ośrodek ma prawo zatrzymać całość opłaty za jedną dobę.
Brak wpływu zadatku po upływie 5 (jeśli nie ustalono inaczej) dni roboczych od dnia deklaracji Gościa uważa się ją za nie wiążącą. Ośrodek ma prawo usunąć rezerwację z systemu bez żadnych zobowiązań.
Zmiany rezerwacji
Zamawiający zobowiązuje się do dostarczenia listy uczestników drogą mailową/korespondencyjną najpóźniej na 10 dni przed organizacją pobytu. Zmniejszenie ilości osób w grupie może być dokonane najpóźniej 10 dni przed datą przyjazdu grupy i może wynosić maksymalnie do 10% osób w grupie. W przypadku zmniejszenia ilości osób w grupie w terminie krótszym niż 10 dni do dnia przyjazdu, Ośrodek ma prawo obciążyć zamawiającego kosztami za anulowane noclegi. W przypadku zwiększania liczby osób w grupie Ośrodek zobowiązuje się do przyjęcia zwiększonej liczby osób w miarę aktualnej dostępności.
Reklamacje
Wszelkie uwagi i reklamacje prosimy kierować na adres e-mail: recepcja@totus-tuus.com.pl. Kwestie sporne reguluje kodeks cywilny.
[contactme title=”Napisz wiadomość, która dotrze do nas”]

* Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez administratora danych Ośrodka Wypoczynkowo Rekolekcyjego Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach w celu należytej obsługi procesu rezerwacji. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacja o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Dojazd samochodem i autokarem z Krakowa

Z Krakowa kierujemy się w stronę Zakopanego i jedziemy tzw. „Zakopianką”, trasą numer 7/E77. Następnie po ok. 18 km zjeżdżamy w prawo na drogę numer 52 w kierunku Wadowic i Bielska Białej. W miejscowości Biertowice, na skrzyżowaniu za stacją PKN Orlen kierujemy się w lewo do miejscowości Sułkowice trasą numer 956. Tą drogą dojedziemy prosto do Zembrzyc, mijając na trasie następujące miejscowości: Sułkowice, Harbutowice, Palcza, Baczyn, Budzów. W samych Zembrzycach do naszego ośrodka poprowadzą już Państwa drogowskazy.


Dojazd samochodem i autokarem z Bielska

Z Bielska-Białej jedziemy drogą w kierunku Wadowic i Krakowa – trasa numer 52. Do Kęt wjeżdżamy ulicą Tadeusza Kościuszki i cały czas poruszamy się drogą numer 52 w kierunku Krakowa. W Andrychowie cały czas prosto kierujemy się w stronę Wadowic i Krakowa. W Wadowicach, tuż za rynkiem skręcamy w prawo w Aleję Matki Bożej Fatimskiej (droga numer 28) w kierunku Suchej Beskidzkiej. Po drodze mijamy następujące miejscowości: Gorzeń, Świnna Poręba, Mucharz, Skawce, Tarnawa Dolna. Po ok. 16 km (nazwa miejscowości) skręcamy na moście w lewo w kierunku Zembrzyc Sułkowic – droga numer 956. Następnie przejeżdżamy most i wjeżdżamy na obwodnicę Zembrzyc, z której skręcamy w kierunku na centrum Zembrzyc. W samych Zembrzycach do naszego ośrodka poprowadzą już Państwa drogowskazy.


Dojazd pociągiem i autobusem

Z Krakowa jedziemy pociągiem w kierunku Zakopanego. Wysiadamy na stacji Zembrzyce.
Autobusem lub busem jedziemy z Krakowa w kierunku Suchej Beskidzkiej. Po drodze wysiadamy w Zembrzycach.

Z Bielska-Białej jedziemy pociągiem do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie przesiadamy się do pociągu w kierunku Zakopanego.
Autobusem lub busem jedziemy do Wadowic, gdzie przesiadamy się na komunikację w kierunku Suchej Beskidzkiej lub bezpośrednio do Suchej Beskidzkiej, gdzie wysiadamy i kierujemy się do Zembrzyc.