Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu
Rekolekcje z charyzmatykami

Rekolekcje z charyzmatykami

Rekolekcje z charyzmatykami

Bardzo serdecznie zapraszamy na szczególne rekolekcje. Każde spotkanie w sposób szczególny otworzy Cię na moc Boga. Dzięki temu możesz doświadczyć uzdrowienia. Nie czekaj zapisz się już!!!

ZAPISY NA REKOLEKCJE TUTAJ

Droga do Emaus – jak rozpoznać Jezusa - 28.03 - 30.03.2014 - prowadzi: Dr Jilson Mathiu Kakkattupilly

UnknownOjciec Jilson Mathew  Kakkattupilly: urodzony 20.5.1078 roku, w Indiach, w stanie Kerala. Zna kilka języków: malalajam, angielski, włoski, niemiecki.

Ukończył studia teologiczne i filozoficzne na  Pontifical University, Angelicum, w Rzymie. W Indiach był dyrektorem Centrum Rekolekcyjnego w miejscowości: Chennai, był wydawca czasopisma: „Boże Miłosierdzie”, rektorem Seminarium dla księży (Vincentynów). Prowadził rekolekcje w wielu krajach: w Afryce, w USA, na Bliskim Wschodzie, w Europie i w Indiach. Rekolekcje dla księży, zakonnic i dla laikatu. Obecnie, od listopada 2012 roku jest Dyrektorem Międzynarodowego Centrum Reewangelizacji w Berlinie.

Ojciec Mathew  mimo tak młodego wieku prowadzi wiele  rekolekcji. Jest charyzmatycznym księdzem, z ogromnym darem poznania, subtelnością głoszenia, gdzie wypowiadane słowa są bezpośrednią odpowiedzią dla wielu uczestników rekolekcji. Ojciec Mathew  prowadzi modlitwy uwielbienia śpiewem, używając daru śpiewu w językach. Taka modlitwa jest wyjątkowa,  niepowtarzalna.

DATA : 28-30 marzec

MIEJSCE.

Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach, 34-210 Zembrzyce 503 (www.totus-tuus.com.pl)

Posługa muzyczna: Magnalia Dei Posługa modlitewna: Magnalia Dei

PROGRAM :

Rejestracja zaczyna się w piątek (28 marzec) od 16.00

Spotkanie zaczynamy w piątek o godzinie 18.00, a kończymy w niedzielę o godzinie 13.00. W planie dnia przewidziano uwielbienie, nauczanie, Adorację i Eucharystię. Dokładny plan zostanie przedstawiony w dniu rozpoczęcia rekolekcji.

Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do ośrodka, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem: tel: +48 33 874 41 86 tel: +48 734 165 929

e-mail: recepcja@totus-tuus.com.pl

OPIS REKOLEKCJI

Rekolekje pt. Droga do Emaus – jak rozpoznać Jezusa. Jedenaście kilometrów na północny zachód od Jerozolimy leży wioska El-Quebeibeh, utożsamiana z biblijnym Emaus. To na drodze do tej miejscowości Kleofas i jego towarzysz szli z zmartwychwstałym Jezusem nie mogąc Go rozpoznać . Może twoje życie to pasmo smutku rozczarowania , niezrozumienia lub niespełnionych nadzieji Rekolekcje te pomogą nam odnaleźć się na tej drodze , spotkać Jezusa usłyszeć Jego głos który sprawi aby nasze serca zapałały to On sprawi że otworzą się nasze oczy i zobaczymy kierunek w którym ma podążać nasze życie , Jerozolima miasto święte czyli nasza droga ku świętości

KOSZT UCZESTNICTWA

Bezzwrotna zaliczka – 50 zł

Rekolekcje z wyżywieniem i noclegiem – 200 zł

Rekolekcje bez wyżywienia i noclegu – 50 zł

Dzieci do lat 3 wstęp wolny

Dzieci do 10 lat   50%

ZAPISY NA REKOLEKCJE TUTAJ

WPŁATA

Kwotę tę należy wpłacić na konto:

Bank Zachodni WBK 56 1090 2011 0000 0001 2247 3913

Nazwa odbiorcy:

Marcin Talik – Magnalia Dei, ul. Za Wodą 90, 34-323 Ślemień

Tytuł wpłaty: numer zgłoszenia, imię i nazwisko uczestnika, data rekolekcji Przykład : 17, Jan Kowalski, 28 marzec Gdy zapisaliśmy więcej osób możemy zrobić zbiorowy przelew Przykład ; 12,13,14 Jan i Krystyna Nowak , Jolanta Tyc , 28 marzec

W przypadku nie otrzymania w przeciągu 24 godzin wiadomości email z nadanym numerem na liście, prosimy o kontakt: magnaliadei@op.pl

(W przypadku wyczerpania się wolnych miejsc, o uczestnictwie decydować, będzie termin wpłaty zaliczki).

UWAGA; Każde rekolekcje posiadają inny numer konta bankowego , prosimy o przemyślane zapisy, gdyż zaliczka nie ulega zwrotowi.

Informacje dodatkowe:

NOCLEGI

W nowoczesnym ośrodku wypoczynkowo-rekolekcyjnym znajdują się komfortowe pokoje jedno , dwu lub trzyosobowe każdy z łazienką oraz dla większych grup dom Oazowy z pokojami 4-7 osób

Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest dokonanie rejestracji internetowej oraz odnotowanie wpłaty zaliczki na koncie bankowym. Rekolekcje mają charakter zamknięty.

Prosimy, aby zabrać ze sobą Pismo Święte oraz dowód wpłaty z numerem zgłoszenia.

Dojazd:

http://totus-tuus.com.pl/kontakt/ – proponowana mapka gogle oraz info o sposobie dojazdu z różnych miejsc tzn. z Krakowa, bielska, pociągiem, autobusem itp.

Rekolekcje formacyjne - Szkoła chwały - 01.05 - 03.05.2014 - prowadzi: Maria Vadia

Maria VadiaMaria Vadia to katolicka świecka misjonarka zaangażowana w posługę i działalność stowarzyszenia Magnificat – posługi dla kobiet oraz w Katolicką Odnowę Charyzmatyczną. Jest założycielką fundacji Chwała Boża. Maria jest stałym gościem rekolekcji organizowanych przez wspólnotę Magnalia Dei. Spotkania te mają charakter formacyjny i są prowadzone w duchu charyzmatycznym.

Data: 01 -03 maja 2014

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuusim. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach, 34-210 Zembrzyce 503 (www.totus-tuus.com.pl)

Posługa muzyczna: Armia Dzieci Posługa modlitewna: Magnalia Dei

Program:

Rejestracja zaczyna się w czwartek (1 maja) od 8.00 do 10.00.

Spotkanie zaczynamy w czwartek o godzinie 10.00, a kończymy w sobotę o godzinie 17.00. W planie dnia przewidziano uwielbienie, nauczanie, Adorację i Eucharystię. Dokładny plan zostanie przedstawiony w dniu rozpoczęcia rekolekcji.

Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do ośrodka, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem: +48 33 874 41 86 (recepcja ośrodka Totus Tuus)

Opis rekolekcji

Szkoła Chwały to rekolekcje, które co roku odbywają się w różnych miastach Polski. Ich celem jest przygotowanie uczestników do aktywnego włączenia się w życie Kościoła. Nauczanie jest przeplatane warsztatami posługi charyzmatycznej. Rekolekcje te budzą pragnienie do dalszego wzrostu i posługi w swoich wspólnotach.

Koszt uczestnictwa

Bezzwrotna zaliczka – 100 zł

Rekolekcje z wyżywieniem i noclegiem – 270 zł

Rekolekcje bez wyżywienia i noclegu – 100 zł

Dzieci do lat 3 wstęp wolny

Dzieci do 10 lat   50%

ZAPISY NA REKOLEKCJE TUTAJ

Wpłata:

Kwotę tę należy wpłacić na konto:

Bank Zachodni WBK 48 1090 2011 0000 0001 2247 3863

Nazwa odbiorcy: Marcin Talik – Magnalia Dei, ul. Za Wodą 90, 34-323 Ślemień

Tytuł wpłaty: numer zgłoszenia, imię i nazwisko uczestnika, Szkoła Chwały

Przykład: 177, Jan Kowalski, Szkoła Chwały

W przypadku nie otrzymania w przeciągu 24 godzin wiadomości email z nadanym numerem na liście, prosimy o kontakt: magnaliadei@op.pl

Dojazd:

http://totus-tuus.com.pl/kontakt/ – proponowana mapka gogle oraz info o sposobie dojazdu z różnych miejsc tzn. z Krakowa, bielska, pociągiem, autobusem itp.

Informacje dodatkowe

Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest dokonanie rejestracji internetowej oraz odnotowanie wpłaty zaliczki na koncie bankowym. Rekolekcje mają charakter zamknięty.

Prosimy, aby zabrać ze sobą Pismo Święte oraz dowód wpłaty z numerem zgłoszenia.

Rekolekcje pod hasłem - Słowo ma Moc - 29.05 - 31.05.2014 - Ks. Antonello Cadeddu

Ks. Antonello CadedduKs. Antonello Cadeddu – jest włoskim kapłanem, który wraz z ks. Enrique Porcu wyjechali do Brazyli by tam wśród najbiedniejszych mieszkańców faveli głosić Ewangelię i podejmować uczynki miłosierdzia. Kapłani ci prowadzą wspólne życie z ludźmi najbardziej opuszczonymi: z bandytami, dealerami narkotyków, prostytutkami. Nocują razem z nimi na ulicy, żeby zabierać ich do prowadzonych przez nich domów i głosić im miłość Boga. Ofiarowują im przede wszystkim słowo Boże i moc Ducha Świętego. W 2000 r. powołali do życia katolicką wspólnotę Przymierze Miłosierdzia. Swoją posługą ks. Antonello i ks. Enrique udowadniają, że kiedy wkracza w naszą codzienną rzeczywistość wiara, moc Ducha Świętego, prawdziwa miłość do Jezusa, wtedy  w krótkim czasie dzieją się prawdziwe cuda. Jezus uzdrawia, leczy, daje nowe życie, daje miłość, wskrzesza. Są oni żywymi świadkami że ewangelizacja sprowadza się do wprowadzania Jezusa w życie danej osoby. A Jezus sam się troszczy o daną osobę dokonując w jej życiu cudu przemiany serca, odnowienia umysłu, nawrócenia czy uzdrowienia.

Zachęcamy do obejrzenia filmu Leszka Dokowicza pt. „Duch” (http://www.youtube.com/watch?v=dwyAcG0g1_E ) oraz filmu „Nie przeszkadzać Panu Bogu” (https://www.youtube.com/watch?v=c0EON3_pU1s) , które przybliżają postać ks. Antonello Cadeddu i ks. Enrique Porcu.

Opis rekolekcji:

Rekolekcje SŁOWO MA MOC są skierowane do wszystkich, którzy pragną głosić i żyć kerygmatem. Jeśli czujesz pragnienie i wezwanie do ewangelizacji poprzez głoszenie Słowa Bożego, to te rekolekcje są dla Ciebie. Ich celem jest rozpalenie w nas ognia Ducha Bożego i przygotowanie do podjęcia Wielkiego Nakazu Pana Jezusa, by iść i głosić. Wpierw jednak sami musimy zostać skutecznie zewangelizowani. I przez ten trzy dni rekolekcji pozwolimy Panu by badał nasze serca, a także by przez posługę ks. Antonello Cadeddu oraz Przymierza Miłosierdzia przygotował nas do podjęcia misji ewangelizacji. Rekolekcje mają charakter zamknięty. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na noclegi. Decyduje data rejestracji i dokonania wpłaty zaliczki na podane poniżej konto bankowe.

Termin rekolekcji :

29 – 31 maja 2014 r.

Miejsce: 

Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły  w Zembrzycach, 34-210 Zembrzyce 503 (www.totus-tuus.com.pl)

Posługa modlitewna:

Wspólnota Przymierze Miłosierdzia oraz Magnalia Dei

Program spotkania:

Rejestracja odbywa się w godzinach od 8.00 do 10.00.

Rekolekcje rozpoczynają się 29 maja (czwartek) o godz. 10.00. Kończą się 31 maja (sobota) kolacją ok. godz.18.00 W programie rekolekcji przewidziano uwielbienie, bloki tematyczne ks. Antonello Cadeddu, Eucharystię oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Dokładny plan spotkania zostanie przedstawiony na miejscu.

Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do ośrodka, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem: tel: +48 33 874 41 86 tel: +48 734 165 929 lub mailowo: recepcja@totus-tuus.com.pl

NOCLEGI

W nowoczesnym ośrodku wypoczynkowo-rekolekcyjnym znajdują się komfortowe pokoje z dostępem do internetu i lodówką. Jedno , dwu lub trzyosobowe każdy z łazienką. Dla większych grup przewidziane są pokoje 4-7 osób wdomu Oazowym

Koszt uczestnictwa:

Koszt uczestnictwa bez noclegu i wyżywienia – 100 zł

Koszt uczestnictwa z noclegiem i wyżywieniem – 270 zł

Dzieci do lat 3 wstęp wolny

Dzieci do 10 lat   50%

ZAPISY NA REKOLEKCJE TUTAJ

Dane potrzebne do dokonania wpłaty:

Zaliczkę 100 zł (bądź całą kwotę) należy wpłacić na konto:

Bank Zachodni WBK 36 1090 2011 0000 0001 2261 5699  Marcin Talik – Magnalia Dei, ul. Za Wodą 90, 34-323 Ślemień

Tytuł wpłaty: numer zgłoszenia, imię i nazwisko uczestnika, data rekolekcji

Przykład : 17, Jan Kowalski, 28 marzec

W przypadku zapisania większej liczby osób można zrobić zbiorowy przelew Przykład ; 12,13,14 Jan i Krystyna Nowak , Jolanta Tyc , 28 marzec

W przypadku nie otrzymania w przeciągu 24 godzin wiadomości email z nadanym numerem na liście, prosimy o kontakt: magnaliadei@op.pl

UWAGA!

Do każdych rekolekcji przypisany jest odrębny numer konta bankowego, a zaliczka nie ulega zwrotowi. Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest dokonanie rejestracji internetowej oraz odnotowanie wpłaty zaliczki na koncie bankowym.

Prosimy, aby zabrać ze sobą Pismo Święte, różaniec oraz dowód wpłaty z numerem zgłoszenia.

Dojazd :

http://totus-tuus.com.pl/kontakt/ – proponowana mapka gogle oraz info o sposobie dojazdu z różnych miejsc tzn. z Krakowa, bielska, pociągiem, autobusem itp.

Jednodniowe spotkanie - Tchnienie Ducha Świętego - 01.06.2014 - ks. Antonello Cadeddu

Ks. Antonello Cadeddu2Ks. Antonello Cadeddu – jest włoskim kapłanem, który wraz z ks. Enrique Porcu wyjechali do Brazyli by tam wśród najbiedniejszych mieszkańców faveli głosić Ewangelię i czynić dzieła miłosierdzia. Kapłani ci prowadzą wspólne życie z ludźmi najbardziej opuszczonymi: z bandytami, dealerami narkotyków, prostytutkami. Nocują razem z nimi na ulicy, żeby zabierać ich do prowadzonych przez nich domów i głosić im miłość Boga. Ofiarowują im przede wszystkim słowo Boże i moc Ducha Świętego. W 2000 r. powołali do życia katolicką wspólnotę Przymierze Miłosierdzia. Ks. Antonello i Enrique pokazują że kiedy wkracza w naszą codzienną rzeczywistość wiara, moc Ducha Świętego, prawdziwa miłość do Jezusa, wtedy w krótkim czasie dzieją się prawdziwe cuda. Jezus uzdrawia, leczy, daje nowe życie, daje miłość, wskrzesza. Są oni żywymi świadkami i potwierdzeniem, żeewangelizować to po prostu wprowadzać Jezusa w życie danej osoby. A Jezus sam się troszczy o daną osobę dokonując w jej życiu cudu przemiany serca, odnowienia umysłu, nawrócenia czy uzdrowienia.

Zachęcamy do obejrzenia filmu Leszka Dokowicza pt. Duch (http://www.youtube.com/watch?v=dwyAcG0g1_E ) oraz filmu Nie przeszkadzać Panu Bogu (https://www.youtube.com/watch?v=c0EON3_pU1s) , które przybliżają postać ks. Antonello Cadeddu i ks. Enrique Porcu.

Termin spotkania :

1 czerwca 2014 r.

Miejsce : Plac przy Ośrodku Wypoczynkowo Rekolekcyjnym Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach, 34-210 Zembrzyce 503 (www.totus-tuus.com.pl)

Posługa modlitewna : Wspólnota Przymierze Miłosierdzia oraz Magnalia Dei

Program spotkania:

Rejestracja odbywa się w godzinach od 8.00 do 10.00.

Spotkanie rozpoczyna się o 10.00 i trwa do 20.00. W trakcie przewidziano przerwę obiadową w godzinach od 13.00 do 15.00. Dokładny plan spotkania zostanie przedstawiony na miejscu. W programie jest uwielbienie, nauczani ks. Antonello Cadeddu, Adoracja, Eucharystia oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie.

Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do ośrodka, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem: tel: +48 33 874 41 86 tel: +48 734 165 929 lub mailowo: recepcja@totus-tuus.com.pl

Opis rekolekcji:

Wszystkich, którzy pragną pogłębić relację z Jezusem serdecznie zapraszamy na całodniowe spotkanie rekolekcyjne na placu przed Ośrodkiem Totus Tuus w Zembrzycach. Rekolekcje mają charakter otwarty i ewangelizacyjny. Ich celem jest głoszenie słowa Bożego w mocy Ducha Świętego. Rekolekcje te prowadzą do nawrócenia serca, poznania i pokochania Jezusa oraz udowodnienia że Jego obecność wśród nas jest realna.

NOCLEGI

W nowoczesnym ośrodku wypoczynkowo-rekolekcyjnym znajdują się komfortowe pokoje z dostępem do Internetu i lodówką. Jedno , dwu lub trzyosobowe każdy z łazienką. Dla większych grup przewidziane są pokoje 4-7 osób wdomu Oazowym

Koszt uczestnictwa:

koszt uczestnictwa – 50 zł

koszt uczestnictwa z posiłkiem regeneracyjnym – 60 zł

Dzieci do lat 3 wstęp wolny

Dzieci do 10 lat   50%

ZAPISY NA REKOLEKCJE TUTAJ

Dane potrzebne do dokonania wpłaty kwotę 50zł lub 60 zł należy wpłacić na konto:

Konto bankowe:
 60 1020 1433 0000 1302 0117 4069

Ośrodek Wypoczynkowo Rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach 34-210 Zembrzyce 503 tel: +48 33 874 41 86 tel: +48 734 165 929 e-mail: recepcja@totus-tuus.com.pl Recepcja czynna od pn. do pt. od 8.00 – 18.00 w sobotę od 9.00 – 13.00 W niedziele i święta nieczynna Obsługa posługuje się jęz. angielskim

Tytuł wpłaty: numer zgłoszenia, imię i nazwisko uczestnika, data rekolekcji Przykład : 17, Jan Kowalski, 28 marzec

W przypadku zapisania większej liczby osób można zrobić zbiorowy przelew Przykład ; 12,13,14 Jan i Krystyna Nowak , Jolanta Tyc , 28 marzec

W przypadku nie otrzymania w przeciągu 24 godzin wiadomości email z nadanym numerem na liście, prosimy o kontakt: magnaliadei@op.pl

UWAGA!

Do każdych rekolekcji przypisany jest odrębny numer konta bankowego, a zaliczka nie ulega zwrotowi. Warunkiem uczestnictwa w rekolekcjach jest dokonanie rejestracji internetowej oraz odnotowanie wpłaty zaliczki na koncie bankowym.

Prosimy, aby zabrać ze sobą Pismo Święte, różaniec oraz dowód wpłaty z numerem zgłoszenia.

Dojazd :

http://totus-tuus.com.pl/kontakt/ – proponowana mapka gogle oraz info o sposobie dojazdu z różnych miejsc tzn. z Krakowa, bielska, pociągiem, autobusem itp.

Rekolekcje biblijne - W świetle Chrystusa - 08.06 - 10.06.2014 - prowadzi: ks.dr.Jose Maniparampil